Brad Pitt i Angelina Jolie sprzedają dom

Brad Pitt i Angelina Jolie sprzedają dom
ZOBACZ GALERIĘ Brad Pitt i Angelina Jolie sprzedają dom

Brad Pitt i Angelina Jolie sprzedają dom

Zaczyna się dzielenie majątku między Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Gwiazdorska para, która jest w trakcie rozwodu sprzedaje jedną ze swych posiadłości.

Na rynek trafiła posiadłość aktorów w Nowym Orleanie. Kupiony po huraganie Katrina za 3,5 miliona dolarów dom, zmieni właściciela za 4,9 miliona dolarów. Trzypiętrowa rezydencja pochodzi z lat 30. XIX wieku. - To dobra cena, dobra dla obu stron - przekonuje agent nieruchomości.

Nie jest to jednym dom, który sprzedają małżonkowie. Pozbywają się również Chateau Miraval i winnic we Francji. Posiadłość nabyli w 2012 roku za 60 milionów dolarów.

Artyści związali się w 2004 roku po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". Pobrali się w sierpniu 2014 roku. We wrześniu 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód.

Angelina Jolie to jedna z największych współczesnych gwiazd kina. Na koncie ma Oscara (za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki") i trzy Złote Globy. Rozgłos przyniosła jej kreacja Lary Croft w produkcjach na podstawie gry "Tomb Rider". Największym komercyjnym sukcesem Amerykanki była kreacja w baśni "Czarownica". Dzieło Disneya zarobiło ponad 750 milionów dolarów na całym świecie. Ostatnio 41-latka chętnie staje też za kamerą. Najnowszy wyreżyserowany przez nią film to "Nad morzem", w którym wystąpiła wraz z Bradem Pittem.

Brad Pitt to gwiazdor filmów "Podziemny krąg", "Siedem", "Wywiad z wampirem", "Zdrada", "Troja", "Babel", "Ocean's Eleven", "Bękarty wojny", "World War Z", "Moneyball" czy "Big Short". 25 listopada do naszych kin trafi obraz "Sprzymierzeni" z udziałem Pitta i Marion Cotillard.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej