Brad Pitt i Angelina Jolie w końcu wezmą ślub

Brad Pitt i Angelina Jolie w końcu wezmą ślub
ZOBACZ GALERIĘ Brad Pitt i Angelina Jolie w końcu wezmą ślub

Brad Pitt i Angelina Jolie w końcu wezmą ślub

Brad Pitt i Angelina Jolie zdecydowali się zalegalizować związek.

Konserwatyści nie będą jednak zadowoleni, gdyż do ślubu dojdzie jedynie... na planie filmowym. Konkretnie chodzi o obraz "By The Sea". W jednej ze scen aktorska para ma zawrzeć związek małżeński.

Angelina Jolie nie tylko wystąpi w filmie u boku swojego partnera życiowego, ale również wyreżyseruje dzieło. Aktorka jest również autorką scenariusza "By The Sea". Wraz z Pittem zajmie się także jego produkcją z ramienia studia Plan B. Dzieło powstanie dla wytwórni Universal Pictures. Jak na razie szczegóły scenariusza trzymane są w tajemnicy, ale wiadomo, że będzie to dramat z silnie zarysowanymi bohaterami.
Według wcześniejszych doniesień, zdjęcia powstaną na Malcie oraz i jej siostrzanej wyspie Gozo.

Jolie obecnie pracuje przy postprodukcji swojego drugiego filmu, "Unbroken", który w amerykańskich kinach zawita na Gwiazdkę. Jesienią do kin trafi natomiast ostatni obraz z udziałem Brada Pitta "Fury".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej