Brad Pitt nie rozwikła sekretu kongresmena

Brad Pitt nie rozwikła sekretu kongresmena
ZOBACZ GALERIĘ Brad Pitt nie rozwikła sekretu kongresmena

Brad Pitt nie rozwikła sekretu kongresmena

Brad Pitt zrezygnował z udziału w projekcie \"State of Play\".

Reżyser filmu, Kevin Macdonald, przez dwa tygodnie regularnie spotykał się z Pittem i przekonywał go do zmiany zdania, jednak wczoraj aktor podjął ostateczną decyzję o wycofaniu się z projektu. Przedstawiciele studia Universal Pictures będą szukać zastępcy, który przejmie rolę Pitta. Jeśli nie uda się go znaleźć do 29 listopada, z udziału w filmie zaczną najprawdopodobniej rezygnować kolejni aktorzy.

Brad Pitt miał zagrać u boku Edwarda Nortona, Helen Mirren, Rachel McAdams, Jasona Batemana i Robin Wright Penn. \"State of Play\" to kinowa adaptacja popularnego brytyjskiego miniserialu. Jego akcja rozwija się wokół morderstwa kochanki znanego kongresmana oraz śledztwa prowadzonego w tej sprawie przez grupę dziennikarzy.

Od 30 listopada będziemy mogli podziwiać Brada Pitta w dramacie \"Historia zabójstwa Jesse\'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej