Brad Pitt pociesza dzieci Chrisa Cornella

Brad Pitt pociesza dzieci Chrisa Cornella
ZOBACZ GALERIĘ Brad Pitt pociesza dzieci Chrisa Cornella

Brad Pitt pociesza dzieci Chrisa Cornella

Brad Pitt postanowił nieco pomóc dzieciom zmarłego niedawno Chrisa Cornella. By ich pocieszyć, gwiazdor zabrał osierocone rodzeństwo na wycieczkę po studiu Universal.

12-letnia Toni i 11-letni Christopher wybrali się razem z aktorem do tematycznego parku wytwórni Universal. Mieli tam okazję przejechać się na rollercoasterze w klimacie Jurassic Park, napić kremowego piwa rodem z opowieści o Harrym Potterze czy przespacerować się po miasteczku Simpsonów.

- Brad był taktowny i uprzejmy, ale starał się, by dzieci były szczęśliwe - zdradził informator. - Sprawiali wrażenie, że dobrze się ze sobą czują. Brad robił wszystko, by na chwilę zapomnieli o tragedii i dobrze się bawili.

Brad Pitt to gwiazdor filmów "Podziemny krąg", "Siedem", "Wywiad z wampirem", "Zdrada", "Troja", "Babel", "Ocean's Eleven", "Bękarty wojny", "World War Z", "Moneyball" czy "Big Short". W listopadzie 2016 roku do naszych kin trafi obraz "Sprzymierzeni" z udziałem Pitta i Marion Cotillard. Ostatnio zagrał "War Machine" Davida Michôda.

Chris Cornell, wokalista Soundgarden, Temple of the Dog i Audioslave, autor piosenki przewodniej do "Casino Royale", zmarł 18 maja po koncercie w Detroit. Rockman powiesił się w hotelowej łazience.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej