Brad Pitt zasmucony rozwodem

Brad Pitt wystosował krótkie oświadczenie odnośnie rozwodu z Angeliną Jolie.

Gwiazda kina kilka dni temu złożyła pozew o rozwód z aktorem. - Decyzja została podjęta ze względu na dobro rodziny - poinformował Robert Offer, rzecznik Jolie. - Angelina nie będzie udzielać komentarzy i prosi o zachowanie prywatności jej i jej rodziny.

Krótki komentarz przedstawił 52-latek. - Jestem bardzo zasmucony tą sytuacją - czytamy w oświadczeniu. - Najważniejsze jest teraz dobro naszych dzieci. Dlatego uprzejmie proszę, by dać im przestrzeń w tych trudnych chwilach.

W pozwie jako powód rozstania podawane są różnice nie do pogodzenia. Mówi się jednak, iż 41-latka miała zastrzeżenia dotyczące metod wychowawczych Brada Pitta. Aktorka domaga się pełnej opieki nad potomstwem - Pitt miałby mieć jedynie spotykać się z nimi. Nie che natomiast żadnych alimentów.

Artyści związali się w 2004 roku po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". Pobrali się w sierpniu 2014 roku. Ostatni raz małżonków widziano razem w lipcu na urodzinowym śniadaniu ich bliźniąt Knoksa i Vivienne.

Plotkarskie media donoszą, iż powodem rozstania jest romans Pitta z Marion Cotillard, z którą gra w filmie "Sprzymierzeni". Oficjalnie nikt nie potwierdził tych plotek.

Angelina Jolie to jedna z największych współczesnych gwiazd kina. Na koncie ma Oscara (za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki") i trzy Złote Globy. Rozgłos przyniosła jej kreacja Lary Croft w filmach na podstawie gry "Tomb Rider". Największym komercyjnym sukcesem Amerykanki była kreacja w baśni "Czarownica". Produkcja Disneya zarobiła ponad 750 milionów dolarów na całym świecie. Ostatnio 41-latka chętnie staje też za kamerą. Najnowszy wyreżyserowany przez nią film to "Nad morzem", w którym wystąpiła wraz z Bradem Pittem.

Brad Pitt to gwiazdor filmów "Podziemny krąg", "Siedem", "Wywiad z wampirem", "Zdrada", "Troja", "Babel", "Ocean's Eleven", "Bękarty wojny", "World War Z", "Moneyball" czy "Big Short".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej