Bradley Cooper chce śpiewać w Bee Gees

Bradley Cooper chce śpiewać w Bee Gees
ZOBACZ GALERIĘ Bradley Cooper chce śpiewać w Bee Gees

Bradley Cooper chce śpiewać w Bee Gees

Bradley Cooper prowadzi rozmowy w sprawie udziału w kinowej biografii zespołu Bee Gees. Gwiazdor miałby zagrać Barry'ego Gibba.

Scenariusz pisze Anthony McCarten, który ma na koncie dwie nominacje do Oscara za filmy "Czas mroku" oraz "Teoria wszystkiego". Bradley Cooper, który ma muzyczne doświadczenia z obrazu "Narodziny gwiazdy", na razie prowadzi nieoficjalne rozmowy z twórcami.

Za produkcję filmu odpowiadają Steven Spielberg i jego firma Amblin Pictures, Graham King oraz oraz firma Sister Films stworzona przez Jane Featherstone, Stacey Snider i Elizabeth Murdoch. Film powstaje dla Paramount Pictures. Twórcy mają zgodę spadkobierców do wykorzystania muzyki Bee Gees.

Składająca się z trzech braci - Barry'ego, Robina i Maurice'a Gibbów - formacja Bee Gees szczyt popularności osiągnęła w latach 60. i 70. wraz rozwojem sceny disco. Sławę przyniosła im muzyka do filmu "Gorączka sobotniej nocy" z Johnem Travoltą w roli głównej. Wśród największych przebojów formacji znalazły się "Stayin' Alive", "How Deep Is Your Love" i "Night Fever". W 1997 roku zespół został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame, a płyty grupy rozeszły się w nakładzie ponad 200 milionów.

Barry Gibb to jedyny żyjący członek tria. Jego Bracia Maurice i Robin zmarli odpowiednio w 2003 i 2012 roku.

OSTATNIE

08.04.2020
Adam Sandler i Jimmy Fallon opublikowali instruktażową piosenkę "Don't Touch Grandma". więcej
07.04.2020
Léa Seydoux twierdzi, że nowy Bond to wyciskacz łez. więcej
07.04.2020
Cardi B pojawiła się w programie platformy Quibi "Skrrt with Offset". więcej
07.04.2020
W sieci pojawił się nowy klip z animacji "Trolle 2". więcej
07.04.2020
W sieci pojawił się materiał promujący nowy sezon serialu "Niepewne". więcej