Bradley Cooper i Johnny Depp z Krisem Kristoffersonem na Glastonbury

Bradley Cooper i Johnny Depp z Krisem Kristoffersonem na Glastonbury
ZOBACZ GALERIĘ Bradley Cooper i Johnny Depp z Krisem Kristoffersonem na Glastonbury

Bradley Cooper i Johnny Depp z Krisem Kristoffersonem na Glastonbury

Niewątpliwie jedną z atrakcji trwającego właśnie festiwalu Glastonbury był występ aktorka i wokalisty, Krisa Kristoffersona.

Na scenie 81-letniego gwiazdora wsparli Bradley Cooper i Johnny Depp, a zza kulis show podziwiał Brad Pitt. Gwiazdor "Kac Vegas" pojawił się na Pyramid Stage w piątkowy wieczór uzbrojony w gitarę i kręcił na brytyjskiej muzycznej imprezie sceny do swojego nowego filmu "Narodziny gwiazdy" ("A Star Is Born").

Odtwórca Jacka Sparrowa z "Piratów z Karaibów", który regularnie muzykuje, wykonał ze starszym kolegą po fachu "On Sunday Morning Coming Down". Amatorski zapis z występu można znaleźć tutaj.

Z kolei pod tym adresem i na tej stronie można obejrzeć zdjęcia z Cooperem i Pittem.

Przypomnijmy, że w filmie "A Star Is Born" Lady Gaga wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

Scenariusz napisał Eric Roth ("Monachium", "Forrest Gump"). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper debiutuje za kamerą. Premiera została wyznaczona na 28 września 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej