Bradley Cooper pracuje nad "Hyperionem"

Bradley Cooper pracuje nad "Hyperionem"
ZOBACZ GALERIĘ Bradley Cooper pracuje nad "Hyperionem"

Bradley Cooper pracuje nad "Hyperionem"

Bradley Cooper, Graham King i Todd Phillips zaangażowali się w realizację adaptacji cyklu powieściowego "Hyperion" pióra Dana Simmonsa.

Projekt powstanie dla telewizji Syfy. Cooper, King i Phillips wezmą na siebie obowiązki producentów dzieła. Jego opracowaniem scenariuszowym zajmie się Itamar Moses, który wcześniej pracował przy "Zakazanym imperium".

Akcja opowieści rozgrywa się na tytułowej planecie. Przybywają na nią pielgrzymi: Kapłan, Żołnierz, Uczony, Poeta, Kapitan, Detektyw i Konsul. Mają za zadanie dotrzeć do mitycznych grobowców, by znaleźć w nich budzącą grozę istotę. Zna ona jednak, być może, metodę, która pozwoli zapobiec zagładzie całej ludzkości. Każdy z pielgrzymów będzie mógł przedstawić jej swoją prośbę, lecz wysłuchany zostanie tylko jeden. Pozostali będą musieli zginąć.

Nie wiadomo jeszcze kogo zobaczymy w głównych rolach. Bradley Cooper jako producent pracował ostatnio przy serialu "Limitless". Podobną funkcję sprawował również na planie "Snajpera", "American Hustle" i "Poradnika pozytywnego myślenia", w których również zagrał.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej