Brendan Fraser detektywem w serialu Danny'ego Boyle'a

Brendan Fraser detektywem w serialu Danny'ego Boyle'a
ZOBACZ GALERIĘ Brendan Fraser detektywem w serialu Danny'ego Boyle'a

Brendan Fraser detektywem w serialu Danny'ego Boyle'a

Brendan Fraser dołączył do obsady serialu "Trust", którego producentem wykonawczym i reżyserem jest Danny Boyle.

Scenariusz autorstwa Simona Beaufoya koncentruje się na rodzinie Gettych. Donald Sutherland zagra miliardera J. Paula Getty'ego, jedną z najbardziej ikonicznych i enigmatycznych postaci XX wieku. Mężczyzna był twórcą rodzinnej fortuny, ale i utrapieniem dla bliskich. Miał miliony, ale sam prał swoje skarpetki. Był wizjonerem, marzącym o dynastii.

Głównym bohaterem produkcji będzie wnuk potentata - John Paul Getty III (Harris Dickinson). Akcja rozgrywać się będzie w roku 1973, gdy młody Getty został porwany przez mafię w Rzymie. Przestępcy byli zaskoczeni reakcją (lub jej brakiem) zarówno ze strony rodziny, jak i policji. Detektywi sądzili, że to dowcip. Pogrążony w narkotykowym nałogu ojciec Paula nie odpowiadał na telefony. Dziadek (Donald Sutherland) również nie reagował. Z bandytami musiała negocjować matka, która nie miała pieniędzy. W roli zdeterminowanej i zaradnej Gail Getty zobaczymy Hilary Swank.

Brendan Fraser wcieli się w prywatnego detektywa, opłacanego przez Paula Getty'ego.

Produkcja ma liczyć 10 odcinków. Ekipa pracować będzie w Londynie i w Rzymie. Premiera zapowiedziana została na styczeń 2018 roku. "Trust" powstaje dla sieci FX.

Brendan Fraser (kinowa seria "Mumia") ostatnio występował w cyklu "Affair". Ma pojawić się również w serialowych "Trzech dniach kondora"

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej