Brendan Fraser w serialowych "Trzech dniach kondora"

Brendan Fraser w serialowych "Trzech dniach kondora"
ZOBACZ GALERIĘ Brendan Fraser w serialowych "Trzech dniach kondora"

Brendan Fraser w serialowych "Trzech dniach kondora"

Brendan Fraser zagra w telewizyjnej wersji filmu "Trzy dni kondora" ("Three Days of the Condor"). Cykl nosi tytuł "Condor".

Zrealizowany przez Sydneya Pollacka w 1975 roku film z Robertem Redfordem w roli głównej opowiada o naukowym pracowniku CIA, który ściąg na siebie olbrzymie kłopoty. Wszyscy z jego wydziału zostają zamordowani, a on nie wie komu może zaufać.

W serialu w głównej roli wystąpi Max Irons. Udział potwierdziła też Mira Sorvino. Teraz dołączył Brendan Fraser, który wcieli się w Nathana Fowlera, pośrednika pomiędzy prywatną wojskową firmą a CIA.

Na pomysł nakręcenia współczesnej wersji wpadli David Ellison i Dana Goldberg z firmy producenckiej Skydance. Scenariusz już jest gotowy - napisali go Jason Smilovic i Marcy Ross.

Jednym z tematów, które ma poruszyć serial są rozrastające się środki obserwacji ludzi i związana z tym utrata prywatności.

Brendan Fraser (kinowa seria "Mumia") ostatnio występował w cyklu "Affair".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej