Brenton Thwaites liderem Tytanów

Brenton Thwaites liderem Tytanów
ZOBACZ GALERIĘ Brenton Thwaites liderem Tytanów

Brenton Thwaites liderem Tytanów

Do obsady aktorskiej wersji animacji "Teen Titans" - "Titans" - dołączył Brenton Thwaites znany m.in. z "Dawcy pamięci" i "Bogów Egiptu" Brenton Thwaites.

Aktor ma wcielić się w głównego bohatera - Dicka Graysona, lidera grupy młodych i nieustraszonych mutantów, którzy mają zostać superbohaterami.

- Dick Grayson to jedna z najważniejszych i najbardziej ikonicznych postaci uniwersum DC Comics - komentuje producent Geoff Johns. - Nie było łatwo znaleźć aktora, który będzie mógł się w niego wcielić, ale udało się nam. Brenton ma w sobie emocjonalną głębię i serce, a także nutę czegoś niebezpiecznego i wygląd byłego protegowanego Batmana i przyszłego lidera Tytanów. Mamy dużo szczęścia, że chce z nami pracować.

Wcześniej udział w produkcji potwierdziły Anna Diop (Starfire) i Teagan Croft (Raven).

Scenariusz filmu napisał Akiva Goldsman. Razem z Gregiem Berlantim, Geoffem Johnsem i Sarah Schechter zajmie się także produkcją.

Czytelnicy poznali Teen Titans w połowie lat 60. Prawdziwą świetność komiks przeżywał w latach 80. za sprawą duetu Marv Wolfman i George Pérez. Później doczekał się animowanej wersji "Młodzi tytani". Teraz czeka na film. W skład teamu wchodzili początkowo m.in. Robin, Kid Flash, Aqualad i Speedy. Później dołączyli do nich superbohaterowie Raven, Cyborg oraz Starfire.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej