Brian d'Arcy James astronautą

Brian d'Arcy James astronautą
ZOBACZ GALERIĘ Brian d'Arcy James astronautą

Brian d'Arcy James astronautą

Brian d'Arcy James dołączył do obsady filmu biograficznego o Neilu Armstrongu "First Man".

Produkcja powstanie na podstawie książki "First Man: A Life Of Neil A. Armstrong" Jamesa Hansena. Za kamerą staje Damien Chazelle, który wsławił się przebojem "La La Land".

Ryan Gosling wcieli się w tytułowego pierwszego człowieka na Księżycu - astronautę, Neila Armstronga. W obsadzie znaleźli się także Corey Stoll, Jason Clarke, Claire Foy i Kyle Chandler. Teraz dołączył do nich Brian d'Arcy James, który zagra astronautę Josepha A. Walkera.

Scenariusz napisał Josh Singer ("Spotlight"). Fabuła ma się skoncentrować na okresie od 1961 do 1969 roku i pokazać, z jakim poświęceniem i kosztem wiązała się legendarna misja kosmiczna - zarówno ze strony samego Armstronga, jak i amerykańskiego narodu. Zdjęcia planowane są na jesień, a premiera na 12 października 2018 roku.

Brian d'Arcy James znany jest m.in. z filmów "Spotlight" oraz "Siostry".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej