"Broadchurch": Ostatni rozdział

Kanał ITV zaprezentował kolejną minizapowiedź finałowego sezonu serialu "Broadchurch".

Przypomnijmy, że pierwszy sezon produkcji opowiadał o śledztwie w sprawie morderstwa chłopca. Druga odsłona to proces sądowy będący konsekwencją dochodzenia. W trzeciej części tematem będzie napaść seksualna.

W rolach głównych występują Olivia Colman i David Tennant. W obsadzie ponownie pojawią się także Jodie Whittaker i Andrew Buchan (jako Beth i Marka Latimer), Arthur Darvill (wikary Paul Coates), Carolyn Pickles (wydawca gazety Maggie Radcliffe) oraz Adam Wilson (syn Ellie, Tom). Do obsady trzeciej odsłony dołączyli ponadto Julie Hesmondhalgh, Georgina Campbell, Sarah Parish, Charlie Higson i Mark Bazeley, a także Lenny Henry i Roy Hudd.

Teaser nadchodzących odcinków można obejrzeć tutaj. - "Broadchurch" wróci niebawem - dowiadujemy się z klipu. Dokładna data premiery nie została jednak jeszcze ujawniona.

Na trzeci sezon złoży się osiem nowych odcinków. Chris Chibnall, twórca serialu, zapewnił już wcześniej, że będzie to finał produkcji.

W Polsce serial można oglądać na kanale filmowym Ale kino+.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej