Brody na prezydenta

Właśnie trwają przesłuchania do roli Abrahama Lincolna, w której chętnie by siebie zobaczył m.in. Adrien Brody. Nie chodzi jednak o długo oczekiwany film biograficzny Stevena Spielberga "Lincoln" o jednym z największych amerykańskich prezydentów (gdzie zagra go Daniel Day-Lewis), ale o najnowszą produkcję Tima Burtona (twórcy m.in. niezwykłej adaptacji "Alicji w Krainie Czarów").

Film pod obiecującym tytułem "Abraham Lincoln - łowca wampirów 3D" ma mieć, jak zwykle w firmowanych nazwiskiem Burtona produkcjach - typowo kampowy, mroczny klimat. Biorąc pod uwagę, że jest oparty na powieści z pogranicza horroru i fantasy, która traktuje "o nieznanych okolicznościach z życia prezydenta", zabawa może być przednia.

Brody zachwycił widzów główną rolą w "Pianiście" Romana Polańskiego, a choć prezydentem jeszcze nie był, ma spore doświadczenie w kontaktach z nieludzkimi istotami (patrz: "Predators", "Istota"). Kto wie, może sprawdzi się i w trójwymiarowym polowaniu na wampiry.
Zgodnie z planem "Abraham Lincoln - łowca wampirów 3D" ma trafić do kin w sierpniu przyszłego roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej