Bruce Greenwood w "Helikopterze w ogniu" z duchami

Bruce Greenwood dołączył do obsady horroru "Spectral", który reklamowany jest jako "Helikopter w ogniu" w wersji z siłami nadprzyrodzonymi.

Film przedstawi historię specjalnej, wojskowej jednostki operacyjnej wytrenowanej w namierzaniu sił nadprzyrodzonych. Jej członkowie otrzymują zadanie wyłapania złych duchów, które opanowały Manhattan.

Greenwood wcieli się w wojskowego wysokiej rangi. Dowódca wprowadzi bohaterów w tematykę nowych, nadprzyrodzonych zagrożeń. Na planie aktor spotka się m.in. z Jamesem Badge'em Dale'em, Maksem Martinim i Corym Hardrictem.

Autorami scenariusza "Spectral" są George Nolfi i John Gatins. Pierwotnie za kamerą projektu mieli stanąć Joachim Ronning i Espen Sandberg, jednak w międzyczasie zastąpił ich Nic Mathieu. Będzie to jego debiut reżyserski.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej