Bruce Willis i Alec Baldwin na osieroconym Brooklynie Edwarda Nortona

Bruce Willis i Alec Baldwin na osieroconym Brooklynie Edwarda Nortona
ZOBACZ GALERIĘ Bruce Willis i Alec Baldwin na osieroconym Brooklynie Edwarda Nortona

Bruce Willis i Alec Baldwin na osieroconym Brooklynie Edwarda Nortona

Bruce Willis i Alec Baldwin wystąpią w filmie "Motherless Brooklyn", który powstanie na podstawie powieści "Osierocony Brooklyn" Jonathana Lethema.

Edward Norton wyreżyseruje obraz "Motherless Brooklyn" na podstawie własnego scenariusza i zagra w nim główną rolę. Książka przedstawia historię Lionela Essroga (Edward Norton), mężczyzny, który cierpi na syndrom Tourette'a. Lionel ma tiki, musi wszystkiego dotknąć, mimowolnie, automatycznie powtarza zasłyszane słowa i dźwięki bezpośrednio po ich usłyszeniu. Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel, szef i mentor, Lionel bez jakiegokolwiek przygotowania detektywistycznego przystępuje do śledztwa, aby rozwikłać zagadkę tej zbrodni. Poszlaki prowadzą go do nocnego klubu w Harlemie i pewnej kobiety przewodzącą przeciwko protestom przeciwko wpływowemu deweloperowi, Mosesowi Randolphowi. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w 1954 roku.

Udział wcześniej potwierdzili Gugu Mbatha-Raw, Cherry Jones i Willem Dafoe. Teraz dołączyli Bruce Willis i Alec Baldwin.

Premiera planowana jest na 2019 roku.

Bruce Willis ostatnio zajęty był na palnie "Życzenie śmierci", a Alece Baldwin przy filmie "Mission: Impossible -€“ Fallout".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej