Bruce Willis ma życzenie śmierci

Bruce Willis ma życzenie śmierci
ZOBACZ GALERIĘ Bruce Willis ma życzenie śmierci

Bruce Willis ma życzenie śmierci

Studio MGM zaprezentowało nowy zwiastun thrillera "Życzenie śmierci" ("Death Wish") z Bruce'em Willisem w roli głównej.

Obraz jest remakiem przeboju "Życzenie śmierci" z 1974 roku (na podstawie książki Briana Garfielda z 1972). Bohaterem tamtego filmu był nowojorski architekt Paul Kersey (Charles Bronson), który jest świadkiem okrutnego gwałtu i mordu żony i córki. Widząc bezradność policji, zdesperowany mężczyzna postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość.

W nowym filmie mściciel nie jest architekt, tylko chirurg (Bruce Willis). Jego żonę gra Elizabeth Shue, a córkę Camila Morrone. Tak jak w oryginale, punktem wyjścia jest brutalny atak na kobiety, do którego dochodzi w ich domu. Zmianie uległo natomiast miejsce akcji: zamiast Nowego Jorku będzie to Chicago, gdzie w ostatnich latach doszło do wielu zabójstw. Rzecz dzieje się współcześnie.

- Kocham swoją rodzinę, ale nie potrafiłem jej ochronić - słyszymy głos bohatera w trailerze. Zapowiedź można obejrzeć poniżej.

Reżyserią zajął się Eli Roth. Scenariusz napisał Joe Carnahan. Roth przyznaje, że wśród jego inspiracji były m.in. takie produkcje, jak "Historia przemocy", "Wschodnie obietnice" i "Sicario" oraz "Bez przebaczenia".

W obsadzie znaleźli się również Vincent D'Onofrio, Mike Epps i Dean Norris.

Premierę wyznaczono na 2 marca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej