Bruce Willis porzuca Woody'ego Allena

Bruce Willis porzuca Woody'ego Allena
ZOBACZ GALERIĘ Bruce Willis porzuca Woody'ego Allena

Bruce Willis porzuca Woody'ego Allena

Bruce Willis nie jest już członkiem obsady nowego filmu Woody'ego Allena.

Gwiazdor pojawił się na planie produkcji i zrezygnował z udziału w filmie, który - jak wszystkie nowe dzieła Woody'ego Allena - owiany jest tajemnicą.

Przypomnijmy, że obraz, który nie ma jeszcze tytułu, powstaje obecnie w Los Angeles. To pierwszy film nowojorczyka od czasu "Annie Hall", który realizowany jest w kalifornijskim mieście. Dzieło kręcone będzie także w Nowym Jorku. Operatorem filmu jest Vittorio Storaro.

W obsadzie znaleźli się Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Jeannie Berlin, Blake Lively, Parker Posey, Corey Stoll, Ken Stott, Anna Camp, Stephen Kunken, Sari Lennick i Paul Schneider.

Najprawdopodobniej powodem odejścia Bruce'a Willisa jest napięty grafik. Aktor wystąpi w broadwayowskiej adaptacji thrillera Stephena Kinga "Misery" i przygotowania do spektaklu nie pozwalają mu na pracę na planie produkcji Woody'ego Allena. Jak na razie nie wiadomo kto zastąpi Willisa.
Tagi: Bruce Willis

OSTATNIE

17.09.2019
W sieci pojawił się fragment filmu "Ad Astra" z Bradem Pittem w roli głównej. więcej
17.09.2019
Issa Rae zajmie się produkcją nowej wersji filmu "Desperatki". więcej
17.09.2019
Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędą się przedpremierowe pokazy obrazu "(Nie)znajomi", a także spotkanie z twórcami. Tymczasem Dawid Podsiadło, który jest jednym z koproducentów "(Nie)znajomych", zaprasza do obejrzenia wideo z - jak to ujął - największym spojlerem wszech czasów. więcej
17.09.2019
Aktorka i piosenkarka Mandy Moore opublikowała pierwszą nową piosenkę od 10 lat. więcej
17.09.2019
W sieci pojawił się trailer serialu Netfliksa "Życie z samym sobą" ("Living With Yourself") z Paulem Ruddem w podwójnej roli głównej. więcej