Bruce Willis porzuca Woody'ego Allena

Bruce Willis porzuca Woody'ego Allena
ZOBACZ GALERIĘ Bruce Willis porzuca Woody'ego Allena

Bruce Willis porzuca Woody'ego Allena

Bruce Willis nie jest już członkiem obsady nowego filmu Woody'ego Allena.

Gwiazdor pojawił się na planie produkcji i zrezygnował z udziału w filmie, który - jak wszystkie nowe dzieła Woody'ego Allena - owiany jest tajemnicą.

Przypomnijmy, że obraz, który nie ma jeszcze tytułu, powstaje obecnie w Los Angeles. To pierwszy film nowojorczyka od czasu "Annie Hall", który realizowany jest w kalifornijskim mieście. Dzieło kręcone będzie także w Nowym Jorku. Operatorem filmu jest Vittorio Storaro.

W obsadzie znaleźli się Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Jeannie Berlin, Blake Lively, Parker Posey, Corey Stoll, Ken Stott, Anna Camp, Stephen Kunken, Sari Lennick i Paul Schneider.

Najprawdopodobniej powodem odejścia Bruce'a Willisa jest napięty grafik. Aktor wystąpi w broadwayowskiej adaptacji thrillera Stephena Kinga "Misery" i przygotowania do spektaklu nie pozwalają mu na pracę na planie produkcji Woody'ego Allena. Jak na razie nie wiadomo kto zastąpi Willisa.
Tagi: Bruce Willis

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej