Brudne tajemnice i wielkie kłamstewka

Do sieci trafił nowy materiał zapowiadający miniserial "Wielkie kłamstewka" ("Big Little Lies") z Nicole Kidman i Reese Witherspoon w rolach głównych.

Bohaterkami są trzy matki pierwszoklasistów - Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (Shailene Woodley), które zmagają się z karierą zawodową i macierzyństwem. Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś złowieszczego. Kiedy dochodzi do morderstwa, w ich życie wkradają się zamęt i chaos, a każdy mieszkaniec chętnie wskaże winnych.

Okraszony sielankową muzyką zwiastun opatrzono tytułem "Dirty Secrets" (brudne tajemnice). Z zapowiedzi dowiadujemy się, że na ekranie nie będzie brakować konfliktów. Wideo można obejrzeć tutaj.

W obsadzie znaleźli się również Laura Dern, Zoë Kravitz, Adam Scott i Bonnie Carlson.

Produkcja powstaje na podstawie książki Liane Moriarty pod tym samym tytułem. Scenariusz napisał David E. Kelly, twórca takich produkcji, jak "Ally McBeal", "Boston Public", "Orły z Bostonu" czy "Kancelaria adwokacka", prywatnie mąż Michelle Pfeiffer.

Wszystkie epizody wyreżyserował Jean-Marc Vallée. Premiera w HBO i HBO GO została wyznaczona na 20 lutego 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej