Bruno Mars, Janelle Monáe i Andy Garcia mówią głosami ptaków

Rodrigo Santoro, Andy Garcia, Kristin Chenoweth oraz wokalista Bruno Mars dołączyli do obsady kontynuacji animacji "Rio".

Oryginalny film gościł w kinach w kwietniu 2011 roku. Historia ptaka, któremu się wydaje, że jest ostatnim z gatunku, podbiła serca widzów i wytwórnia 20th Century Fox zdecydowała się na realizację kontynuacji.

Za kamerą stanie Carlos Saldanha, autor pierwszego filmu. W obsadzie znaleźli się Anne Hathaway, Jesse Eisenberg, Jamie Foxx oraz wil.i.am, którzy ponownie użyczą głosu brazylijskim ptakom. Także Rodrigo Santoro wróci jako Tulio.

Do obsady dołączyli ostatnio Andy Garcia, Kristin Chenoweth, wokalista Bruno Mars, Natalie Morales i laureatka Grammy Janelle Monáe, która napisze muzykę do filmu i pojawi się jako jedna z postaci.

Premierę "Rio 2" zaplanowano na 14 kwietnia 2014 roku, czyli tuż przed Mistrzostwami Świata w piłce nożnej w Rio.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej