Bryan Cranston jest prezydentem

W sieci pojawiła się zapowiedź filmu "All the Way" z Bryanem Cranstonem w roli prezydenta Lyndona B. Johnsona.

Produkcja HBO jest ekranizacją broadwayowskiej sztuki pod tym samym tytułem, w której Cranston również grał. Podobnie, jak przy swoich poprzednich kreacjach (m.in. Walta White'a w "Breaking Bad" i Hala w "Zwariowanym świecie Malcolma"), aktor przeszedł dużą metamorfozę fizyczną.

Dzieło opowiada o życiu prezydenta Lyndona B. Johnsona, który doprowadził do uchwalenia ustawy o prawach obywatelskich. Jego wysiłki zakończyły się sukcesem w 1964 roku - ustawa zniosła segregacje rasową w szkołach oraz zakazała jakiejkolwiek dyskryminacji na podstawie rasy, koloru skóry, wyznawanej religii, płci czy pochodzenia.

Na potrzeby ekranu broadwayowska sztuka została przerobiona przez samego autora Roberta Schenkkana. Melissa Leo wciela się w pierwszą damę. W obsadzie znaleźli się ponadto Anthony Mackie, który gra doktora Martina Luthera Kinga Juniora czy Frank Langella jako mentor Lyndona B. Johnsona - senator Richard Russell.

Trwającą minutę zapowiedź można obejrzeć pod tym adresem.

Premierę wyznaczono 21 maja.

Reżyserią zajął się Jay Roach ("Wyborcze jaja", "Poznaj mojego tatę", "Poznaj moich rodziców"), a produkcją - Steven Spielberg.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej