Bryan Cranston u boku słonicy Angeliny Jolie

Bryan Cranston u boku słonicy Angeliny Jolie
ZOBACZ GALERIĘ Bryan Cranston u boku słonicy Angeliny Jolie

Bryan Cranston u boku słonicy Angeliny Jolie

Bryan Cranston dołączył do obsady animacji "The One and Only Ivan".

Nowa produkcja Disneya powstanie na podstawie tak samo zatytułowanej książki dla dzieci, którą napisała K.A. Applegate a zilustrowała Patricia Castelao. Bohaterem jest goryl od wielu lat mieszkający... w centrum handlowym. Ivan, bo tak ma na imię, większość czasu spędza na wystawie, gdzie jest oglądany przez ludzi odwiedzających sklepy. Sam Ivan jednak nie marnuje czasu i też obserwuje ludzi. Jego życie wypełnione myślami o programach telewizyjnych oraz rozważaniami dotyczącymi sztuki (jak oddać smak mango na obrazie?) ulegnie drastycznym zmianom, gdy pozna malutką słonicę sierotę.

Angelina Jolie wcieli się w małą słonicę, Stellę. Sam Rockwell zagra Ivana. Bryan Cranston sportretuje natomiast właściciela galerii, który zmusza zwierzęta do pracy dla klientów sklepu.

Thea Sharrock ("Zanim się pojawiłeś") stanie za kamerą, a kręcić będzie na podstawie scenariusza Mike'a White'a ("Szkoła rocka"). Jolie nie tylko użyczy głosu słonicy, ale i zajmie się produkcją filmu razem z Allison Shearmur.

Autorka książki K.A. Applegate podczas pisania inspirowała się swoimi spotkaniami z prawdziwym gorylem, który 27 lat życia spędził jako maskotka w centrum handlowym.

Bryan Cranston, który zdobył popularność za sprawą roli w serialu "Breaking Bad", udzielił ostatnio głosu jednemu z bohaterów animacji "Wyspa Psów".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej