Bryan Singer nie nakręci filmu o Queen. Reżyser zwolniony

Bryan Singer nie nakręci filmu o Queen. Reżyser zwolniony
ZOBACZ GALERIĘ Bryan Singer nie nakręci filmu o Queen. Reżyser zwolniony

Bryan Singer nie nakręci filmu o Queen. Reżyser zwolniony

Bryan Singer został zwolniony z funkcji reżysera filmu "Bohemian Rhapsody", czyli kinowej opowieści o zespole Queen i Freddiem Muercury.

Podczas minionego weekendu studio 20th Century Fox poinformowało, że prace na obrazem zostały wstrzymane z uwagi na problemy zdrowotne Bryana Singera i jego rodziny. Jednocześnie po sieci zaczęły krążyć plotki, że filmowiec po prostu nie stawił się do pracy po święcie Dziękczynienia. Miał poinformować, że cierpi na zespół stresu pourazowego związany z kręceniem filmu. Mówiło się również, że na planie dochodziło do licznych konfliktów szczególnie na linii Singer - Rami Malek. Wytwórnia najwyraźniej straciła cierpliwość i zwolniła reżysera.

Za kamerą tymczasowo stanie odpowiedzialny dotąd za zdjęcia operator - Thomas Newton Sigel. 20th Century Fox zamierza wkrótce znaleźć nowego reżysera.

Przypomnijmy, że w roli głównej w "Bohemian Rhapsody" występuje znany z serialu "Mr. Robot", Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupi się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. Premiera zapowiedziana została na 25 grudnia 2018 roku.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo". Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Bryan Singer to twórca takich filmów jak "Podejrzani", "Walkiria" czy produkcji z serii "X-Men".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej