Bryan Singer oskarżony o gwałt na 17-latku

Bryan Singer oskarżony o gwałt na 17-latku
ZOBACZ GALERIĘ Bryan Singer oskarżony o gwałt na 17-latku

Bryan Singer oskarżony o gwałt na 17-latku

Cesar Sanchez-Guzman twierdzi, że Bryan Singer zgwałcił go w 2003 roku. Mężczyzna miał wówczas 17 lat.

Bryan Singer 4 grudnia został zwolniony z reżyserii biografii zespołu Queen "Bohemian Rhapsody", by kilka dni później stać się oskarżonym w sprawie o gwałt na 17-latku.

Oskarżającym jest Cesar Sanchez-Guzman, który wraz z Bryanem Singerem uczestniczył w party na jachcie Lestera Watersa, który w pozwie nazywanym jest "bogaczem urządzającym w Seattle przyjęcia dla młodych gejów". Bryan Singer miał oprowadzać Cesara Sancheza-Guzmana po jachcie po czym zamknął się z nim w sypialni królewskiej. Wedle pozwu reżyser następnie zmusił Cesara Sancheza-Guzmana do seksu oralnego wpychając mu do ust penisa tak że oskarżający się dławił. Następnie Bryan Singer miał odbyć stosunek analny z oskarżającym, pomimo że ten płakał.

Adwokatem Cesara Sancheza-Guzmana jest Jeff Herman, znany z głośnych spraw o molestowanie seksualne (prowadził m.in sprawę w której ksiądz z Miami musiał zapłacić 100 milionów odszkodowania). Już w 2014 roku pracował przy podobnej sprawie przeciwko Singerowi. Wtedy oskarżania zostały oddalone, a wkrótce potem jeden z oskarżających trafił nawet do więzienia.

Bryan Singer to twórca takich filmów jak "Podejrzani", "Walkiria" czy produkcji z serii "X-Men".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej