Bryce Dallas Howard debiutuje jako reżyserka

Bryce Dallas Howard debiutuje jako reżyserka
ZOBACZ GALERIĘ Bryce Dallas Howard debiutuje jako reżyserka

Bryce Dallas Howard debiutuje jako reżyserka

Bryce Dallas Howard ("Jurrasic World"), prywatnie córka Rona Howarda, przygotowuje swój reżyserski debiut - "Sorta Like a Rock Star" na podstawie książki znanej w Polsce pod tytułem "Prawie jak gwiazda rocka" Matthew Quicka.

Bohaterką powieści jest nastoletnia Amber Appleton, która z matką i psem mieszka w szkolnym autobusie. Dziewczyna nie traci jednak nadziei. Należy do Federacji Fantastycznych Fanatyków Franksa, trenuje Chrystusowe Diwy z Korei i toczy zaciętą walkę z Joan Sędziwą. Myśli pozytywnie i zaraża innych swoją energią. Jest prawie jak gwiazda rocka.

Matthew Quick nie po raz pierwszy zainteresował Hollywood. Jego inną powieść - "Poradnik pozytywnego myślenia" - na ekran przeniósł David O. Russell, a zagrali w nim m.in. Jennifer Lawrence i Bradley Cooper.

W Polsce znane są także inne książki Quicka, w tym "Niezbędnik obserwatorów gwiazd" i "Wybacz mi, Leonardzie".

Bryce Dallas Howard ma już na swoim koncie reżyserię kilku krótkich filmów (m.in. "When You Find Me" i "Claudia Lewis") i teledysków.

Ekranizacja "Prawie jak gwiazda rocka" jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie przygotowań, acz scenariusz jest już gotowy (autorem jest Ol Parker).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej