Bumblebee znów wśród transformersów

Bumblebee znów wśród transformersów
ZOBACZ GALERIĘ Bumblebee znów wśród transformersów

Bumblebee znów wśród transformersów

W planach jest oddzielny film o Bumblebee, sympatycznym, żółtym tranformersie. Nim jednak doczekamy się poświęconego mu spin-offu, możemy liczyć na jego udział w produkcji "Transformers: Ostatni Rycerz" ("Transformers: The Last Knight"). Do sieci trafił nowy klip z udziałem ulubionego bohatera fanów serii.

W nadchodzącym dziele Optimus Prime odnajduje swą ojczystą, teraz już wymarłą planetę Cybertron. Ponieważ uważa, iż on odpowiedzialny jest za zagładę, postanawia przywrócić ją do życia. Przypomnijmy, że w piątej już produkcji Mark Wahlberg ponownie gra głównego bohatera, Cade'a Yeagera, a Peter Cullen raz jeszcze użycza głosu Optimusowi Prime'owi. Główną postać kobiecą, Izabellę, portretuje Isabela Moner.

Opublikowany właśnie fragment filmu ukazuje scenę, w której grupa dzieci chowa się pod konstrukcją, która okazuje się być Bumblebeem. Wideo można obejrzeć tutaj.

Premierę wyznaczono na 23 czerwca 2017 roku. Scenariusz napisali Art Marcum, Matt Halloway oraz Ken Nolan. Michael Bay wrócił za kamerę.

Pierwszy obraz z serii powstał w 2007 roku. Zrealizowany został na podstawie zabawek produkowanych przez firmę Hasbro, serialu animowanego i komiksu. Druga odsłona, "Transformers: Zemsta upadłych" pojawiła się w kinach w 2009 roku, a kolejna, "Transformers 3", w 2011. We wszystkich trzech w roli głównej występował Shia LaBeouf. Ostatni film z cyklu, "Transformers: Wiek zagłady" z Markiem Wahlbergiem, zarobił ponad miliard dolarów.

Samodzielny obraz o Bumblebee nakręci Travis Knight ("Kubo i dwie struny"). Do kin produkcja ma trafić latem 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej