Callum Keith Rennie z człowiekiem z wysokiego zamku

Callum Keith Rennie zasilił obsadę drugiego sezonu serialu "The Man in the High Castle" Amazona.

Aktor wcieli się w Gary'ego Connella, byłego skazańca i amerykańskiego lidera Ruchu oporu Zachodniego Wybrzeża (West Coast Resistance).

Produkcja jest zainspirowana dziełem Philipa K. Dicka pod tym samym tytułem ("Człowiek z Wysokiego Zamku"). Akcja książki rozgrywa się w świecie, w którym historia potoczyła się inaczej - Niemcy i Japonia wygrały II wojnę światową, Stany Zjednoczone podzielone są na strefy okupacyjne.

Rupert Evans gra młodego mężczyznę, który staje się wrogiem amerykańskich nazistów, po tym jak jego dziewczyna (Alexa Davalos) znika w tajemniczych okolicznościach.

Premiera drugiego sezonu planowana jest na 2016 rok.

Callum Keith Rennie znany jest z seriali "Dochodzenie", "The Firm", "Californication" czy "Longmire". Ostatnio pracował na planie filmu "Warcraft: Początek".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej