Cały sezon "Blindspot", "Raport mniejszości" w mniejszym wymiarze

Stacja NBC zamówiła cały sezon serialu "Blindspot". Z kolei Fox postanowił skorcić telewizyjną wersję "Raportu mniejszości" ("Minority Report").

Thrillerowy cykl "Blindspot" opowiada o agencie FBI (Sullivan Stapleton), który wpada na trop spisku, po tym, gdy na Times Square pojawia się naga kobieta. Okazuje się, że Jane Doe (Jaimie Alexander) cierpi na amnezję i ma nowe tatuaże, w tym nazwisko agenta na plecach.

Po kilku świetnie przyjętych odcinkach, fani mogą liczyć na pełen sezon produkcji, której twórcą jest Martin Gero.

Akcja serialu "Minority Report" rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach z obrazu "Raport mniejszości" z 2002 roku. Głównym bohaterem jest jeden z Jasnowidzów, Dash, który próbuje wieść normalne życie. Jego spokój zakłóca spotkanie z panią detektyw, Larą Vegą, która ma problemy ze swoją przeszłością. Razem uda się im znaleźć właściwe wykorzystanie dla daru Dasha.

Choć początkowo miało powstać 13 odcinków, stacja zrealizuje tylko 10. Co więcej, cykl prawdopodobnie nie doczeka się drugiego sezonu.

W rolach głównych występują Meagan Good, Stark Sands, Nick Zano, Daniel London, Laura Regan, Li Jun Li i Wilmer Valderrama.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej