Cameron Diaz skończyła z aktorstwem

Cameron Diaz skończyła z aktorstwem
ZOBACZ GALERIĘ Cameron Diaz skończyła z aktorstwem

Cameron Diaz skończyła z aktorstwem

Cameron Diaz najwyraźniej bez szumnych ogłoszeń przeszła na aktorską emeryturę. Informację przekazała koleżanka po fachu, Selma Blair.

Cameron Diaz postanowiła, że nie będzie już występować w filmach, gdyż woli spędzać czas w domu z mężem, Benjim Maddenem.

Selma Blair wybrała się na lunch z Cameron Diaz, podczas którego wspominały swój film "Ostrożnie z dziewczynami". Kiedy Blair zasugerowała sequel, dowiedziała się, że Diaz nie zamierza już grać. - Cameron powiedziała, że przeszła na aktorską emeryturę, że skończyła z aktorstwem - zdradziła Selma Blair. - Ona nie musi już robić filmów. Ma wspaniałe życie. Nie wiem, co by ją skłoniło do powrotu. Jest szczęśliwa.

Cameron Diaz ostatnio na ekranie można było oglądać w "Annie" z 2014 roku.

Dorobek Selmy Blair zamyka "Mom and Dad". Ostatnio zajęta jest na planie serialu "Heathers", na podstawie obrazu "Śmiertelne zauroczenie".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej