Candice Bergen planuje ślub

Candice Bergen dołączy do obsady komedii "Bride Wars" w reżyserii Gary'ego Winicka.

Film opowie historię dwóch najlepszych przyjaciółek, które wkrótce planują ślub. Kiedy okazuje się, że daty zamążpójścia bohaterek się zbiegają, dziewczęta rozpoczynają wojnę o najlepszą salę, obsługę i gości.

Bergen wcieli się w postać Marion St. Claire, królowej organizatorów wesel. W głównych rolach będziemy mogli podziwiać Kate Hudson i Anne Hathaway.

Scenariusz do obrazu wyszedł spod pióra June Diane Raphael, Caseya Wilsona, Karen McCullah Lutz i Kirsten Smith. Za produkcję odpowiadać będą Hudson, Julie Yorn i Alan Riche. Zdjęcia rozpoczną się w tym miesiącu w Bostonie.

Candice Bergen znana jest z roli w serialach "Murphy Brown" i "Boston Legal". Aktorka zakończyła niedawno zdjęcia do obrazu "The Women" Diane English. Amerykańska premiera dzieła odbędzie się 10 października 2008 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej