Cardi B opowiada o samochodach

Cardi B opowiada o samochodach
ZOBACZ GALERIĘ Cardi B opowiada o samochodach

Cardi B opowiada o samochodach

Cardi B pojawiła się w programie platformy Quibi "Skrrt with Offset".

"Skrrt with Offset" to program motoryzacyjny. Gospodarz, Offset, rozmawia z gwiazdami popkultury na temat ich samochodów i ich osobistych przeżyć związanych z autami. W 10 odcinkowej serii wystąpili m.in. Cardi B, Chance the Rapper, Dapper Dan, Jay Leno, Quavo, T-Pain, Takeoff i Lil Yachty.

Offset wydał w ubiegłym roku debiutancki solowy album "Father of 4". "Culture II" to płyta z 2018 roku, którą raper wydał z Takeoffem i Quavo jako Migos.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór "Bodak Yellow", który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór "Motor Sport" z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę "Lick". Zrealizowała również z Bruno Marsem "Finesse Remix". Jej debiutancka płyta "Invasion of Privacy" ukazała się 6 kwietnia 2018 roku.

Premiera serwisu Quibi (skrót od Quick Bites) obdyła się 6 kwietnia 2020 roku. Firma, która zebrała od inwestorów już ponad miliard dolarów ma obecnie szereg projektów w fazie rozwoju. Guillermo del Toro, Sam Raimi, Catherine Hardwick, Steven Spielberg, Paul Feig, Anna Kendrick, Laurence Fishburne i Don Cheadle zaangażowani są w realizacje różnorodnych produkcji dla serwisu.

Na Quibi dostępne są seriale trwające od dwóch do czterech godzin i podzielone na części o długości nie większej niż 10 minut. Serwis dedykowany jest na smartfony.

Tagi: Cardi B

OSTATNIE

01.06.2020
Spike Lee nakręcił krótkometrażówkę, która stanowi komentarz do ostatnich wydarzeń w Stanach Zjednoczonych. więcej
01.06.2020
Evan Peters dołączył podobno do obsady wyczekiwanego przez fanów serialu z uniwersum Marvela "WandaVision". więcej
01.06.2020
Do sieci trafił zwiastun romantycznej komedii "Daddy Issues" z Kimberley Datnow w roli głównej. więcej
01.06.2020
Niewykluczone, iż zobaczymy jeszcze J.K. Simmonsa u boku Spider-Mana. więcej
01.06.2020
Do sieci trafiła zapowiedź obrazu "Enfant Terrible", biografii niemieckiego reżysera, przedstawiciela Nowej Fali, Rainera Wernera Fassbindera. więcej