Carla Gugino uwięziona w domku letniskowym

Carla Gugino uwięziona w domku letniskowym
ZOBACZ GALERIĘ Carla Gugino uwięziona w domku letniskowym

Carla Gugino uwięziona w domku letniskowym

Twórcy filmu "Gra Geralda" na podstawie powieści Stephena Kinga zaprezentowali zwiastun. Adaptacja podobno bardzo podobała się pisarzowi.

Akcja książki rozgrywa się w jesienną noc w domku letniskowym nad jeziorem Dark Score. Bohaterami opowieści są małżonkowie Jessie i Gerald, którzy postanawiają ożywić związek perwersyjną grą erotyczną. Miłosne igraszki zamieniają się jednak w horror i dramat przykutej kajdankami Jessie. W rolach głównych pojawią się Carla Gugino i Bruce Greenwood.

Zapowiedź thrillera można obejrzeć pod tym adresem.

Mike Flanagan napisał scenariusz filmu wspólnie z Jeffem Howardem, a także stanął za kamerą. - Jednym z najbardziej stresujących momentów w mojej karierze, było wysłanie pierwszej wersji filmu do Kinga - opowiada Flanagan. - Wiadomo, że ma swoje zdanie na temat adaptacji jego dzieł. Odpowiedział szybko i napisał, że bardzo mu się podoba. Nie żartuję, wydrukowałem ten mail i oprawiłem.

W obsadzie znaleźli się także Henry Thomas, Carel Struycken, Kate Siegel i Chiara Aurelia.

Dzieło trafi na platformę Netfliksa 29 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej