"Carpool Karaoke" z Linkin Park i Kenem Jeongiem w tym miesiącu

"Carpool Karaoke" z Linkin Park i Kenem Jeongiem w tym miesiącu
ZOBACZ GALERIĘ "Carpool Karaoke" z Linkin Park i Kenem Jeongiem w tym miesiącu

"Carpool Karaoke" z Linkin Park i Kenem Jeongiem w tym miesiącu

Ustalono datę premiery odcinka programu "Carpool Karaoke" z udziałem Linkin Park, które zespół nakręcił przed śmiercią Chestera Benningtona.

Z szacunku do rodziny wokalisty Linkin Park, pomysłodawca i prowadzący show James Corden poinformował, że to najbliżsi muzyka zdecydują, czy pokazać odcinek.

- Zapytamy rodzinę i osoby zaangażowane w realizację tego odcinka, co chcą by z nim zrobić - powiedział kilka tygodni temu Corden. - Uważamy, że decyzja nie należy do nas. Będziemy delikatni i taktowni, a ja wysłucham wszelkich życzeń i sugestii. Inaczej tego nie można załatwić. Co stanie się z tym odcinkiem zależy wyłącznie od nich. Na razie jednak nawet nie myślimy, by zacząć rozmowy w tej sprawie. To wielka tragedia.

Ustalono, że epizod zostanie pokazany 12 października. Odcinek zostanie pokazany za darmo na Facebooku.

"Carpool Karaoke" jest częścią talk show Jamesa Cordena, "The Late Late Show". Idea jest prosta - James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki.

Z uwagi na ogromną popularność programu, zdecydowano się na gwiazdorski spin-off "Carpool Karaoke: The Series". W tej serii w każdym odcinku w roli gospodarza/szofera pojawi się inna sławna osoba. Linkin Park nakręcili swój odcinek z aktorem Kenem Jeongiem znanym z "Kac Vegas".

Kadr z odcinka można obejrzeć pod tym adresem.

Chester Bennington, frontman zespołu Linkin Park, popełnił samobójstwo 20 lipca. Miał 41 lat.

Linkin Park na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej