Carrie Fisher była kochanką Freddiego Mercury'ego

Carrie Fisher była kochanką Freddiego Mercury'ego
ZOBACZ GALERIĘ Carrie Fisher była kochanką Freddiego Mercury'ego

Carrie Fisher była kochanką Freddiego Mercury'ego

Carrie Fisher jako nastolatka miała romanse z Freddiem Mercurym i Davidem Bowie.

Informacje o przelotnych związkach z ikonami muzyki zostały zawarte w biografii "Carrie Fisher & Debbie Reynolds", która ukaże się w Wielkiej Brytanii w przyszłym miesiącu. Historycy filmu Darwin Porter i Danforth Prince twierdzą, że 17-letnia Carrie Fisher poznała Davida Bowiego i Freddiego Mercury'ego w 1973 roku. Dawid Bowie miał wówczas 26 lat a Freddie Mercury 27. Carrie Fisher uczęszczała do Royal Central School of Speech and Drama w Londynie.

Dawid Bowie miał już na koncie album "The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars" a Carrie Fisher ciągle była aspirującą aktorką. Trudno się dziwić, że młoda dziewczyna zafascynowała się muzykiem, który "uczynił świat lepszym miejscem dla rewolucjonistów, dziwaków i wyrzutków takich jak ja".

Freddie Mercury związany był wówczas z Mary Austin, więc młoda Carrie Fisher początkowo nie chciała być tą trzecią. Muzyk szybko jednak rozwiał jej wątpliowości.

Carrie Fisher kojarzona była przede wszystkim z serii "Gwiezdne wojny", miała na koncie jednak także udział w filmach "Wielki podryw", "Na przedmieściach", "Hannah i jej siostry" czy "Kobiety".

Po raz ostatni zagrała w filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej