Céline Dion śpiewa dla pięknej Emmy Watson

Céline Dion śpiewa dla pięknej Emmy Watson
ZOBACZ GALERIĘ Céline Dion śpiewa dla pięknej Emmy Watson

Céline Dion śpiewa dla pięknej Emmy Watson

Céline Dion opublikowała nową piosenkę, którą przygotowała do filmu "Piękna i Bestia".

Nie jest to pierwsza przygoda Kanadyjki z opowieścią o Belle i Bestii. Gwiazda nagrała utwór tytułowy do animacji z 1991 roku. Numer został wyróżniony Złotym Globem, Oscarem a także Grammy. Do nowej, aktorskiej produkcji swoją wersję piosenki "Beauty and the Beast" nagrali John Legend i Ariana Granda (do sprawdzenia tutaj). Z koli Céline Dion zrealizowała piosenkę zatytułowaną "How Does A Moment Last Forever". Ballady można posłuchać pod tym adresem.

Obraz "Piękna i Bestia" powstał na podstawie animowanego dzieła Disneya i klasycznej opowieści o uroczej Belle i podobno przerażającej Bestii. By ratować ojca, dziewczyna zgadza się zamieszkać w domu Bestii. Z czasem między nimi rodzi się uczucie. W rolach głównych występują Emma Watson i Dan Stevens.

Za kamerą nowego obrazu "Piękna i Bestia" stanął Bill Condon ("Saga 'Zmierzch': Przed świtem"), a scenariusz napisał Stephen Chbosky. Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

Céline Dion to pochodząca z Quebecu popowa wokalistka, znana z poruszających ballad. Wśród jej przebojów znajdują się "Nothing Broken but My Heart", "The Power of Love", "Think Twice", "Because You Loved Me", "It's All Coming Back to Me Now", "My Heart Will Go On" czy "I'm Your Angel". W 2016 roku wydała ostatnią, francuskojęzyczną płytę "Encore un soir".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej