Channing Tatum i Kingsman

Channing Tatum zasilił obsadę kontynuacji komedii szpiegowskiej "Kingsman: The Golden Circle", czyli sequala "Kingsman: Tajne służby".

Aktor poinformował o swym udziale za pośrednictwem Twittera. Na razie nie wiadomo, kogo Channing Tatum sportretuje.

Przypomnijmy, że bohaterem oryginalnego obrazu z 2015 roku był starzejący się agent brytyjskich służb specjalnych Harry (w tej roli Colin Firth), który wprowadzał do zawodu młodego podopiecznego (Taron Egerton). Oparta na komiksie Marka Millara i Dave'a Gibbonsa część pierwsza bardzo spodobała się recenzentom i równie dobrze poradziła sobie w box office.

Akcja sequela będzie się rozgrywać w USA. Na pewno do swych ról wracają Taron Egerton jako Eggsy i Mark Strong jako Merlin. Halle Berry ma wcielić się w szefową Statesmenów. Czarnym charakterem będzie niejaka Poppy, którą zagrać ma Julianne Moore. Ekipę zasilił również Pedro Pascal. Do obsady ma szansę dołączyć brytyjski wokalista, sir Elton John, który właśnie prowadzi negocjacje.

Reżyser Matthew Vaughn wraz z Jane Goldman napisał scenariusz i zajmie się produkcją. Film powstaje dla 20th Century Fox. Premierę wyznaczono na 16 czerwca 2017 roku.

Channing Tatum ostatnio zagrał w filmach "Ave, Cezar!" i "Nienawistna ósemka", zapowiedział też udział w produkcjach "Gambit" i "MIB 23".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej