Charlie Sheen i Whoopi Goldberg uwięzieni w World Trade Center

Charlie Sheen i Whoopi Goldberg uwięzieni w World Trade Center
ZOBACZ GALERIĘ Charlie Sheen i Whoopi Goldberg uwięzieni w World Trade Center

Charlie Sheen i Whoopi Goldberg uwięzieni w World Trade Center

Na ekrany amerykańskich kin wchodzi film "9/11" o ludziach uwięzionych w windzie w północnej wieży World Trade Center w dniu tragicznego ataku.

W dramacie, za którego reżyserię odpowiada Martin Guigui, grają Charlie Sheen, Whoopi Goldberg, Luis Guzman, Gina Garson, Wood Harris, Jacqueline Bisset, Olga Fonda i Bruce Davison. Ich bohaterowie starają się wydostać ze śmiertelnej pułapki. Scenariusz napisał Steven Golebiowski na podstawie sztuki Patricka Jamesa Carsona.

- Tym filmem chcemy uczcić pamięć ofiar wydarzeń z 11 września - komentuje Stephan Manpearl, który zajmuje się promocją produkcji.

Na YouTube można obejrzeć zwiastun "9/11".

Charliego Sheena na dużym ekranie po raz ostatnio można było oglądać w produkcji "Maczeta zabija", a Whoopi Goldberg w "Wojowniczych żółwiach ninja".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej