Charlie Sheen kontra była żona

Charlie Sheen nie potrafi porozumieć się ze swoją byłą żoną, Brooke Mueller. Bezceremonialnie oskarża ją o zaniedbania w stosunku do ich dzieci - Boba i Maxa.

Sheen podobno osobiście zadzwonił do serwisu plotkarskiego TMZ.com, by powiedzieć, że jego synowie cierpią w domu Mueller fizycznie i psychicznie. Chłopcy rzekomo boją się nawet przekroczyć próg rezydencji matki, którą zamieszkują wszelkiego rodzaju jaszczurki i insekty. Krótka wizyta u Brooke zakończyła się dla jednego z synków gwiazdora wysypką, która wyglądała tak, jakby ktoś dziecko przypalał.

Aktor twierdzi, że zwrócił się z prośbą o pomoc do opieki społecznej, ale został zignorowany. Mueller wyzywa od "złych i żałosnych nieudacznic" oraz "dziwek". Gdy niedawno Brooke była na terapii odwykowej, dziećmi opiekowała się druga była żona Sheena - Denise Richards.

Z Mueller aktor był związany w latach 2008 - 2011. Z Richards - od 2002 do 2006. Jego pierwszą żoną była Donna Peele (1995 - 1996).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej