Charlize Theron jak Jason Statham i Liam Neeson

Charlize Theron jak Jason Statham i Liam Neeson
ZOBACZ GALERIĘ Charlize Theron jak Jason Statham i Liam Neeson

Charlize Theron jak Jason Statham i Liam Neeson

Po zdjęciach i teaserach, doczekaliśmy się pełnego trailera napakowanego akcją filmu "Atomic Blonde" z Charlize Theron w roli głównej.

Charlize Theron gra Lorraine Broughton, kobietę superszpiega, która wyrusza do Berlina tuż przed upadkiem muru. Na miejscu agentka MI6 nawiązuje współpracę z szefem lokalnej placówki, Davidem Percivalem (James McAvoy). Tam wplątuje się w szpiegowską intrygę.

Po zwiastunie widać, że Jason Statham i Liam Neeson mają poważną konkurencję w osobie Charlize Theron. Klip, w którym jest sporo scen walki, ale i nieco nagości można obejrzeć tutaj.

W obsadzie znaleźli się ponadto John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella i Toby Jones.

Za kamerą stanął David Leitch ("John Wick", nadchodzący "Deadpool 2"). Theron pełni również obowiązki producenckie. Projekt oparty jest na powieści graficznej autorstwa Antony'ego Johnstona. Scenariusz napisał Kurt Johnstad ("300: Początek imperium").

Obraz premierowo zostanie pokazany w marcu na festiwalu SXSW w Teksasie. W naszych kinach atomowa Charlize Theron trafi 4 sierpnia.

OSTATNIE

17.02.2020
W sieci pojawił się fragment piosenki "No Time to Die" Billie Eilish z ilustracją filmową. więcej
17.02.2020
Wyatt Russell ma szansę zagrać w nowej wersji klasycznego filmu Johna Carpentera "Ucieczka z Nowego Jorku" ("Escape From New York"). więcej
17.02.2020
Jennifer Hudson wystąpiła podczas All-Star Game w Chicago. więcej
17.02.2020
Netflix opublikował polski zwiastun serialu "To nie jest OK". więcej
17.02.2020
Jared Leto powrócił na plan filmu "Morbius". więcej