Charlize Theron jak Jason Statham i Liam Neeson

Charlize Theron jak Jason Statham i Liam Neeson
ZOBACZ GALERIĘ Charlize Theron jak Jason Statham i Liam Neeson

Charlize Theron jak Jason Statham i Liam Neeson

Po zdjęciach i teaserach, doczekaliśmy się pełnego trailera napakowanego akcją filmu "Atomic Blonde" z Charlize Theron w roli głównej.

Charlize Theron gra Lorraine Broughton, kobietę superszpiega, która wyrusza do Berlina tuż przed upadkiem muru. Na miejscu agentka MI6 nawiązuje współpracę z szefem lokalnej placówki, Davidem Percivalem (James McAvoy). Tam wplątuje się w szpiegowską intrygę.

Po zwiastunie widać, że Jason Statham i Liam Neeson mają poważną konkurencję w osobie Charlize Theron. Klip, w którym jest sporo scen walki, ale i nieco nagości można obejrzeć tutaj.

W obsadzie znaleźli się ponadto John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella i Toby Jones.

Za kamerą stanął David Leitch ("John Wick", nadchodzący "Deadpool 2"). Theron pełni również obowiązki producenckie. Projekt oparty jest na powieści graficznej autorstwa Antony'ego Johnstona. Scenariusz napisał Kurt Johnstad ("300: Początek imperium").

Obraz premierowo zostanie pokazany w marcu na festiwalu SXSW w Teksasie. W naszych kinach atomowa Charlize Theron trafi 4 sierpnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej