Charlize Theron na Bonda

Charlize Theron na Bonda
ZOBACZ GALERIĘ Charlize Theron na Bonda

Charlize Theron na Bonda

Co prawda raczej jest przesądzone, że Daniel Craig ponownie zagra Jamesa Bonda, ale nie przeszkadza to w fantazjowaniu, kto inny mógłby wcielić się w agenta 007. Najnowszą kandydatką została Charlize Theron.

Pomysł obsadzenia kobiety w roli szpiega Jej Królewskiej Mości nie jest całkiem nowy. Sugerowano już Gillian Anderson. Teraz Chris Hemsworth wpadł na pomysł, by Charlize Theron została Bondem.

- Charlize ma wszystko - siłę, szlachetność, godność przynależne tej postaci - wyjaśnia. - Jest niesamowicie bystra, świetnie przygotowana fizycznie. Pracowałam z nią na planie filmu "Królewna Śnieżka i Łowca". Oglądanie jej w scenach walki na wysokich obcasach i w długiej sukni, wprawiało w osłupienie.

Gwiazda szybko i zabawnie zareagowała na tak przychylne słowa ze strony kolegi po fachu, sugerując, że mu zapłaciła za pochlebstwa. - Chris, mam nadzieję, że czek dotarł - powiedziała żartem. - Dzięki. Masz moje wsparcie.

Tymczasem już niedługo Charlize będzie można zobaczyć w roli agentki MI6, ale nie jako Jamesa Bonda. W produkcji "Atomic Blond" aktorka wciela się tam w Lorraine Broughton, kobietę-superszpiega, która wyrusza do Berlina tuż przed upadkiem muru. Na miejscu agentka MI6 nawiązuje współpracę z szefem lokalnej placówki, Davidem Percivalem (James McAvoy) i wplątuje się w szpiegowską intrygę.

W naszych kinach atomowa Charlize Theron pojawi się 28 lipca.

Z nowych plotek dotyczących produkcji o Bondzie mówi się, iż do ekipy powróci Adele. Jej piosenka ilustrująca "Skyfall" była wielkim przebojem, podobnie jak sam film, nic więc dziwnego, iż producenci chcą powtórzyć ten sukces.

Nad scenariuszem 25. filmu o Jamesie Bondzie pracują Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu "Świat to za mało" z Pierce'em Brosnanem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej