Charlize Theron w spinoffie "Szybkich i wściekłych"

Charlize Theron w spinoffie "Szybkich i wściekłych"
ZOBACZ GALERIĘ Charlize Theron w spinoffie "Szybkich i wściekłych"

Charlize Theron w spinoffie "Szybkich i wściekłych"

Wytwórnia Universal Pictures chce nakręcić kolejny spinoff "Szybkich i wściekłych". Tym razem głównymi postaciami mają być kobiety.

Ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły, ale szefowie wytwórni są zainteresowani kobiecą wersją "Szybkich i wściekłych". Jedną z rozważanych opcji jest film, którego bohaterką badzie Cipher odtwarzana przez Charlize Theron.

Już w te wakacje do kin trafi pierwszy spinoff serii czyli "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Głównymi bohaterami filmu są Luke Hobbs (Dwayne Johnson) oraz Deckard Shaw (Jason Statham). W filmie grają także Vanessa Kirby, Eddie Marsan oraz Idris Elba, który portretuje czarny charakter.

Premiera produkcji "Szybcy i wściekli 9" została natomiast zaplanowana na 22 maja 2020 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Vina Diesela. Poza nim w filmie pojawią się także Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Lucas Black oraz John Cena.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej