Charlotte Gainsbourg jest kłamstwem

Charlotte Gainsbourg jest kłamstwem
ZOBACZ GALERIĘ Charlotte Gainsbourg jest kłamstwem

Charlotte Gainsbourg jest kłamstwem

Charlotte Gainsbourg zaprezentowała jeszcze jeden teledysk promujący jej najnowszą płytę "Rest".

Do sieci trafiło wideo do francusko-angielskiego utworu "I'm A Lie". W klipie widzimy rozmaite ujęcia walczącej ze sobą Charlotte Gainsbourg. Wokalistka nie tylko stanęła przed kamerą, ale także zajęła się reżyserią. Z efektem można zapoznać się poniżej.

"I'm A Lie" pochodzi z albumu "Rest", który ukazał się 17 listopada. Do współpracy nad materiałem artystka zaprosiła kilku uznanych gości, w tym Paula McCartneya, Owena Palletta i Connana Mockasina.

Charlotte Gainsbourg to córka Jane Birkin i Serge'a Gainsbourga. Znana jest z filmów Larsa von Triera - "Antychryst", "Melancholia" i "Nimfomanka". Ostatnio oglądać ją można było w thrillerze "Pierwszy śnieg" z Michaelem Fassbenderem. Jej poprzedni, podwójny album to "Stage Whisper" z grudnia 2011 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej