Charlotte Gainsbourg w domu ojca

Charlotte Gainsbourg w domu ojca
ZOBACZ GALERIĘ Charlotte Gainsbourg w domu ojca

Charlotte Gainsbourg w domu ojca

Charlotte Gainsbourg przechadza się po domu ojca, Serge'a Gainsbourga w najnowszym teledysku.

Widzowie mają okazję zobaczy miejsce, w którym mieszkał wielki francuski pieśniarz, oglądając teledysk do piosenki "Lying With You". W wideo widzimy Charlotte z przeszłości i obecną. Artystka nie tylko występuje i śpiewa, ale i odpowiada za reżyserię. Z efektem można zapoznać się poniżej.

"Lying With You" promuje album "Rest", który ukazał się 17 listopada. Do współpracy nad albumem artystka zaprosiła kilku uznanych gości, w tym Paula McCartneya, Owena Palletta i Connana Mockasina.

Charlotte Gainsbourg to córka Jane Birkin i Serge'a Gainsbourga. Znana jest z filmów Larsa von Triera - "Antychryst", "Melancholia" i "Nimfomanka". Ostatnio oglądać ją można było w thrillerze "Pierwszy śnieg" z Michaelem Fassbenderem. Jej poprzedni, podwójny album to "Stage Whisper" z grudnia 2011 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej