Charlotte Gainsbourg zaręczona z Deven Hynesem

Charlotte Gainsbourg zaręczona z Deven Hynesem
ZOBACZ GALERIĘ Charlotte Gainsbourg zaręczona z Deven Hynesem

Charlotte Gainsbourg zaręczona z Deven Hynesem

Francuska aktorka i wokalistka Charlotte Gainsbourg opublikowała pierwszy teledysk promujący jej nadchodzący album "Rest".

Wideo powstało do nagrania "Deadly Valentine", które wyprodukował SebastiAn. W klipie, który wyreżyserowała sama artystka występuje Dev Hynes (Blood Orange). Teledysk ze ślubnym motywem można obejrzeć tutaj.

- Piosenka łączy ślubne przysięgi z alternatywnym tonem - wyjaśnia gwiazda. - Chciałam opowiedzieć o wiecznych zaręczynach. Przedstawić parę biegnącą do ołtarza od czasów dzieciństwa po starość. Poprosiłam Deva Hynesa, by został moim partnerem. Znalezienie młodszych i starszych wersji nas samych było niezłą frajdą.

Zapowiadany album "Rest" ukaże się 17 listopada nakładem Because Music. Do współpracy nad materiałem artystka zaprosiła kilku uznanych gości, w tym Paula McCartneya, SebastiAna, Owena Palletta i Connana Mockasina.

Wcześniej poznaliśmy tytułowy numer z płyty "Rest" (do sprawdzenia tutaj). Jego współautorem jest Guy-Manuel de Homem-Christo z Daft Punk.

Oto tracklista albumu "Rest":
1. Ring-a-Ring O' Roses
2. Lying With You
3. Kate
4. Deadly Valentine
5. I'm a Lie
6. Rest
7. Sylvia Says
8. Songbird in a Cage
9. Dans Vos Airs
10. Les Crocodiles
11. Les Oxalis

Charlotte Gainsbourg to córka Jane Birkin i Serge'a Gainsbourga. Znana jest z filmów Larsa von Triera - "Antychryst", "Melancholia" i "Nimfomanka". Ostatnio zajęta była na planie thrillera "Pierwszy śnieg" z Michaelem Fassbenderem. Jej muzyczny dorobek zamyka podwójny album "Stage Whisper" z grudnia 2011 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej