Charlotte Riley w świecie londyńskich mediów

Charlotte Riley w świecie londyńskich mediów
ZOBACZ GALERIĘ Charlotte Riley w świecie londyńskich mediów

Charlotte Riley w świecie londyńskich mediów

Charlotte Riley, a także Ben Chaplin i David Suchet zagrają w nowym serialu BBC, "Press".

Zgodnie z tytułem, cykl przestawiać będzie środowisko dziennikarzy. Akcja rozgrywać będzie się we współczesnym Londynie i ukazywać trudny fach, wymagający 24-godzinnego zaangażowania.

Charlotte Riley ("Peaky Blinders") zagra wydawcę wiadomości fikcyjnej gazety, "The Herald". Ben Chaplin ("Cienka czerwona linia") wcieli się w wydawcę konkrecyjnego "The Post", a David Suchet ("Detektyw Poirot") właściciela i prezesa firmy, która posiada "The Post".

W obsadzie znaleźli się ponadto Priyanga Burford, Paapa Essiedu, Shane Zaza (Happy Valley), Ellie Kendrick, Al Weaver i Brendan Cowell.

Twórcą produkcji jest Mike Bartlett ("Doctor Foster"). Tom Vaughan ("Wiktoria", "Doctor Foster") stanie za kamerą. Powstanie 6 odcinków. Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym miesiącu w Londynie, a premiera planowana jest na 2018 rok.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej