Chętnie włoży niebieskie rajtuzy

Jeśli Tobey Maguire nie zechce po raz czwarty wcielić się w Spider-Mana, niebiesko-czerwony kostium chętnie włoży Joshua Jackson.

Gwiazdor serialu "Jezioro marzeń" w wywiadzie udzielonym telewizji MTV zdradził, iż z przyjemnością wcieliłby się w Człowieka-Pająka. Być może jego ofertę poważnie potraktują producenci serii filmowych adaptacji popularnego komiksu, gdyż Maguire do tej pory jeszcze nie potwierdził udziału w czwartej odsłonie przygód Spider-Mana.

Jackson wcześniej był brany pod uwagę przy doborze odtwórcy głównej roli w nowej wersji losów Batmana. Aktor przyznał jednak, że nie byłby w stanie mierzyć się z umiejętnościami Christiana Bale'a. - Nie lubię tracić pracy, ale wybrano naprawdę odpowiedniego faceta do roli - przyznał Jackson.

Być może jednak przyjdzie mu w końcu zagrać superbohatera. Prace nad "Spider-Manem 4" już trwają. Wytwórnia Sony Pictures zatrudniła Jamesa Vanderbilta do napisania scenariusza. Laura Ziskin ponownie zajęła się produkcją.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej