Chińska aktorka w sequelu "Pacific Rim"

Pochodząca z Chin Jing Tian zagra w obrazie "Pacific Rim: Maelstrom", czyli kontynuacji "Pacific Rim".

W główną rolę męską w produkcji wcieli się John Boyega, a kobiecą Cailee Spaeny. Ponadto w obsadzie wcześniej znalazł się Scott Eastwood. Nic nie wiadomo o roli Jing Tian.

Producentami sequela są Thomas Tull, Mary Parent, Jon Jashni i Guillermo del Toro, który wyreżyserował pierwszy film. Dzieło zarobiło około 410 milionów dolarów. Reżyserią zajmie się Steven S. DeKnight.

Głównym tematem "Pacific Rim" jest wojna pomiędzy morskimi potworami zwanymi Kaiju a ludźmi, którzy stawiają im czoła za pomocą potężnych robotów Jaegers. Fabuła sequela nie jest znana. Wiadomo tylko, że John Boyega ma zagrać syna bohatera wcześniej granego przez Idrisa Elbę.

Zdjęcia do "Pacific Rim: Maelstrom" ruszyć mają już w listopadzie. Ekipa będzie pracowała w Australii, a także w Chinach.

Premiera planowana jest na 23 lutego 2018 roku.

Jing Tian dotąd znana z azjatyckich produkcji niedawno potwierdziła udział w filmach "The Great Wall" z Mattem Damonem i "Kong: Skull Island" z Brie Larson oraz Tomem Hiddlestonem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej