Chloë Grace Moretz ma męskie towarzystwo

Nick Robinson i Alex Roe dołączyli do Chloë Grace Moretz w obsadzie filmu "The 5th Wave".

Obraz będzie adaptacją powieści Ricka Yanceya, która spędziła 20 tygodni na liście bestsellerów "The New York Times". To pierwsza część planowanej trylogii. Drugi tom, zatytułowany "The Infinite Sea", ukaże się w USA 16 września.

Bohaterką powieści jest 16-letnia Cassie, której udało się przeżyć inwazję obcych. Przy życiu trzyma ją pragnienie odnalezienia małego brata, który mógł zostać porwany przez kosmitów. W książce nie zabrakło również wątków romantycznych. Bohaterce w odnalezieniu dziecka pomaga bowiem przystojny chłopak, który jednak... może być kosmitą.

Główną rolę w filmie zagra Chloë Grace Moretz. Teraz dołączył do niej Nick Robinson, który obecnie pracuje na planie "Jurassic World" oraz Brytyjczyk, młody debiutant, Alex Roe.

Robinson wcieli się w Zombie, chłopca, w którym Cassie kochała się w liceum, a który obecnie jest pogromcą obcych. Roe natomiast sportretuje Evana, nastolatka, który być może potrafi odpowiedzieć na pytanie co jest największą słabością kosmitów.

Za kamerą projektu stanie J Blakeson ("Uprowadzona Alice Creed"). Scenariusz napisała Susannah Grant ("Solista", "Erin Brockovich"). Za produkcję "The 5th Wave" odpowiedzialna jest firma Tobeya Maguire'a Material Pictures. W obowiązkach odtwórcę roli Spider-Mana wspomagają jego partner w interesach Matthew Plouffe, a także Graham King i Tim Headington z GK Films. Zdjęcia ruszają we wrześniu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej