Chloe Grace Moretz może być baleriną

Chloe Grace Moretz może być baleriną
ZOBACZ GALERIĘ Chloe Grace Moretz może być baleriną

Chloe Grace Moretz może być baleriną

Producent Chad Stahelski wyjawił kilka informacji na temat filmu "Ballerina", czyli spin-offu "Johna Wicka".

Bohaterką filmu nawiązującego do świata "Johna Wicka" będzie tytułowa Ballerina. Wyszkolona na zabójczynię szuka zemsty na człowieku który pozbawił życia jej rodzinę. W filmie "John Wick" bohaterkę zagrała Unity Phelan. Teraz okazuje się, że do głównej roli typowana jest Chloe Grace Moretz, choć tego akurat Chad Stahelski nie potwierdził. Zapowiedział natomiast, że fani nie powinni spodziewać się Johna Wicka w spódnicy.

- Nie będziemy kopiować swoich pomysłów, nie zrobimy kolejnego gant-fu - opowiada Stahelski. - Ponieważ jest to inna postać, podejdziemy do tematu inaczej.

Producent dodał, że Len Wiseman i Shay Hatten nadal pracują nad scenariuszem. - Nie do końca wiem, na jakim są etapie, ale wiem, że i ja i wytwórnia chcielibyśmy nakręcić film jak najszybciej.

"John Wick 3" zarobił na świecie 323 miliony dolarów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej