Chloë Grace Moretz źle się zachowuje

Chloë Grace Moretz źle się zachowuje
ZOBACZ GALERIĘ Chloë Grace Moretz źle się zachowuje

Chloë Grace Moretz źle się zachowuje

Do sieci trafił polski zwiastun filmu "Złe wychowanie Cameron Post".

Adaptacja jednej z najgłośniejszych powieści młodzieżowych ostatnich lat, autorstwa Emily M. Danforth, której akcja toczy się w latach 90. w Montanie i koncentruje wokół losów tytułowej bohaterki, Cameron Post, nastolatki odkrywającej własny homoseksualizm.

W rolach głównych dwie popularne amerykańskie aktorki młodego pokolenia, Chloë Grace Moretz oraz Sasha Lane, o której głośno zrobiło się po debiucie w filmie "American Honey".

Reżyserką oraz współscenarzystką jest Desiree Akhavan, znana z popularnego serialu "Dziewczyny".

Cameron Post jest nastolatką, która zakochuje się ze wzajemnością w swojej najlepszej przyjaciółce. Kiedy podczas balu zorganizowanego na zakończenie roku szkolnego, chłopak Cameron przyłapuje dziewczyny w niedwuznacznej sytuacji, wybucha skandal.

Opiekunowie postanawiają umieścić Cameron w chrześcijańskim ośrodku "Boża Obietnica" specjalizującym się w "leczeniu" podopiecznych z homoseksualizmu tzw. terapią konwersyjną. Dzięki temu ich orientacja seksualna ma zostać naprostowana.

W ośrodku Cameron poznaje nowych przyjaciół, młodą lesbijkę przedstawiającą się jako Jane Fonda oraz geja znanego jako Czerwony Orzeł. Razem udowadniają światu, że młodość i radość życia nie dają się łatwo ujarzmić.

Reżyserka stara się pokazać, że nawet film o sprawach bolesnych i kontrowersyjnych może poprawić humor i dodać otuchy. Niepisanym mottem filmu jest hasło "Co, jeśli nie możesz stać się jeszcze lepszym?".

Film trafi do kin 25 stycznia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej